Skip to main content

W dniach 16 i 17 września miałam przyjemność uczestniczyć w 41 Kongresie LNE. Czekałam na to, tak jak wiele moich koleżanek i kolegów 676 dni!

Poprowadziłam 9 prelekcji – w zakresie zarówno prezentacji NOWOŚCI w ramach tzw. prezentacji firmowych jak i dwa wspaniałe wykłady: prof. Aliny Sionkowskiej oraz dwóch doświadczonych koleżanek: Anny Olejniczak-Łaseckiej i Małgorzaty Daniel.

Dla mnie taka koncentracja na treści oznacza:

 

 • focus na detal, KTÓRY DECYDUJE O POWODZENIU ZABIEGÓWaplikacja jednej warstwy „jakiegoś” kwasu pod inny kwas…, 5 minut dłużej naświetlana skóra lampą LED, a w efekcie zupełnie inna reakcja!
 • focus na praktykę – co gwarantuje zwiększone bezpieczeństwo zabiegów,
 • focus na współpracę i AUTORYTET co poszerza zakres opieki nad KlientemŻaden dobry, odpowiedzialny kosmetolog nie może pracować bez wsparcia! Udział w konferencjach, praca w mediach, prowadzenie wywiadów – umożliwiają mi poszerzanie grona specjalistów, do których odsyłam podopiecznych: prof. Aleksandra Szlachcic, dr Lidia Majewska, dr Paweł Szymanowski, dr Parda-Głomska, dr Katarzyna Jasiewicz, Ilona Sasak, Jadwiga Lula, Ewelina Kulasik, dr Magdalena Rogóż – to tylko część mojego otoczenia zawodowego!
 • najważniejsze: możliwość weryfikacji swojej wiedzy oraz umiejętności po to, aby TWORZYĆ JESZCZE LEPSZE BEAUTY PLANY!Nowe technologie, które pozwalają na obrazowanie efektów, rozmowy w kuluarach typu „case study”, podglądanie jak robią „to” inni – są NIEZBĘDNYM ELEMENTEM KSZTAŁCENIA I SAMODOSKONALENIA!
Kosmetologia to mój zawód – marzenie, które realizuję każdego dnia – ale bez Was i bez moich branżowych przyjaciół byłoby tylko pustą deklaracją

To co Wam przynoszę to:

 • NOWE preparaty do mezoterapii, które poprawiają pracę mitochondriów komórkowych – INNOAESTHETIC
 • NOWE preparaty do kompleksowej terapii skóry objętej trądzikiem POSPOLITYM,  różowatym i zaburzeniami naczyniowymi!
 • mocne starcie z PRZEBARWIENIAMI – za pomocą złożonych preparatów złuszczających na bazie retinoidów, TCA, antyoksydantów — w tym glutationu
 • innowacyjne protokoły przyzwyczajania skóry do retinoidów – które minimalizują ryzyko wystąpienia PODRAŻNIENIA, ZANIECZYSZCZANIA SIĘ SKÓRY, ZŁUSZCZANIA
 • bezpieczne, delikatne preparaty do niechirurgicznego (lipoliza iniekcyjna) modelowania twarzy – likwidacji depozytów tłuszczu: HIT KOREANEK!
 • jeszcze lepsze protokoły z wykorzystaniem RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ – inaczej frakcyjnego RF
  dla efektu ujędrnienia – zagęszczenia skóry i minimalizacji rozstępów

Jak może być jeszcze piękniej?