Oferta
zabiegów

KOSMETOLOGIA - Peelingi metaboliczne COSMEDIX

Formuły COSMEDIX wykorzystują chiralnie prawidłowe składniki, które zostały oczyszczone na poziomie molekularnym. Wraz z opatentowanymi systemami dostarczania retinolu i kwasów AHA działają efektywnie na skórę nie powodując zbędnych podrażnień.

Rezerwacje i szczegóły na booksy.pl:

KOSMETOLOGIA - Specjalistyczne terapie pielęgnacyjne i anti-aging

Wysokiej klasy aparaty umożliwiają bardzo szybkie i PRECYZYJNE nakłucia, co przekłada się na bardziej przewidywalną pracę ze skórą, kontrolowanie urazu oraz szybsze gojenie!

Szczegóły i rezerwacje na booksy.pl:

Pierwsza wizyta konsultacyjna

Pierwsze spotkanie w gabinecie ma kluczowe znaczenie dla poznania przyczyn powstania zmian skórnych, dla wybrania najodpowiedniejszych zabiegów, dla ewentualnego wprowadzenia zmian w zakresie higieny życia.

Wizyta kontrolna

Podczas wizyty kontrolnej możliwe jest omówienie postępów leczenia, suplementacji, reakcji na zmiany żywieniowe i te z zakresu higieny życia. Podczas tej wizyty możemy przedyskutować subiektywne reakcje, wyniki dodatkowych badań czy też konsultacji z innymi specjalistami.

Super ANTY-OX - zabieg wzmacniający regenerację...

Zabieg łączy stymulujące działanie światłoterapii LED, dzięki której stymulowane są mitochondria komórkowe, z formułą super-antyoxydacyjną, czyli przygotowywaną w trakcie zabiegów mieszaniną nanosomalnej witaminy C, resweratrolu, kwersytyny, booster’a w postaci kwasu askorbinowego a także czynników wzrostu, proteoglikanów oraz biopeptydów.

Jestem magistrem kosmetologii, którą ukończyłam w 2010 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w Oddziale Kosmetologii Wydziału Farmaceutycznego, którą poprzedziłam edukacją w KWSPZ w Krakowie. Miałam przyjemność piastować stanowisko Redaktor Naczelnej magazynu Beauty Forum a od wielu lat jestem związana z pismami branżowymi jako Główny Ekspert magazynu LNE.
Swoją drogę zawodową wspieram pracą naukową zarówno jako dziennikarz, ale także wykładowca akademicki, trener i prelegent wielu konferencji branżowych.

Pracę z Klientem/Pacjentem, rozpoczęłam już w trakcie studiów pierwszego stopnia, co owocuje doświadczeniem i umiejętnością wsłuchiwania się w potrzeby zdrowotno-urodowe moich Podopiecznych.
Od 2009 roku prowadzę gabinet kosmetologiczny. W pracy stawiam na indywidualne, holistyczne podejście, skuteczność oraz bezpieczeństwo. Udzielam konsultacji w oparciu o analizę stanu zdrowia i higieny życia, nawyków pielęgnacyjnych, wyników badań laboratoryjnych, opinii specjalistów lekarzy czy też dietetyka klinicznego. Tworzę na ich podstawie spersonalizowane plany pielęgnacyjno-zabiegowe, które uwzględniają inwestycję czasową, prognozy długoterminowe i nie są rozwiązaniem chwilowym.

Nieustannie poszerzam swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach, na całym świecie.
Moją zawodową pasją jest terapia skór zmienionych chorobowo oraz niwelowanie defektów skórnych.

Moją zawodową misją jest popularyzowanie wiedzy na temat polepszania komfortu życia w przełożeniu na wygląd oraz pomoc Podopiecznym w znajdowaniu najskuteczniejszych i optymalnych metod poprawy wyglądu.

Agnieszka Gomolińska

Jestem absolutnym pasjonatem

i z przyjemnością podzielę tą pasję z Tobą!

Opinie

AnnaPierwsza wizyta konsultacyjna

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Agnieszki. Ogromna wiedza i fachowosc. Szczerze polecam!

MoniaMezoterapia OKO

Do Pani Agnieszki trafiłam 7 lat temu i do dzisiaj jestem wierna.
Jest to osoba,która jest nie tylko doskonałym kosmetologiem ale osobą,która pomoże i doradzi w wielu dziedzinach życia.Ogrom wiedzy przekazywany przez Panią Agnieszkę i pozytywne nastawienie do życia bezcenne.

Pani Agnieszka sprawia,że z gabinetu wychodzi się szczęśliwszym i z uśmiechem na twarzy.
Dziękuję i pozostanę na zawsze.

MagdaMezoterapia OKO

Pani Agnieszka to specjalistka w swoim fachu. Osoba posiadająca ogromną wiedzę, którą potrafi umiejętnie wykorzystać w doborze wykonywanych zabiegów, co miało miejsce w moim przypadku. Jestem szczęśliwa i wdzięczna że trafiłam właśnie na Panią. Szczerze polecam.

AgnieszkaMezoterapia OKO

Pani Agnieszka jest osobą nad wyraz dokładną i staranną, posiada dużą wiedzę dotyczącą wykonywanych zabiegów. Proponuje najkorzystniejsze rozwiązania dla pacjenta.Uklada "długofalowy plan działania ",działa prewencyjnie, skupia się na zminimalizowaniu przyczyny danego problemu-mogę śmiało powiedzieć że jest to unikatowe podejście, gdyż wiele osób proponuje rozwiązania mające jedynie na celu "leczenie objawowe".

JakubOczyszczanie manualne

W życiu nie miałem skóry na twarzy jak po zabiegu wykonanym u pani Agnieszki! Świetne efekty, nie wyobrażałem sobie że różnica będzie tak znaczna. Początkowo byłem nastawiony na zabieg, na jaki wysłała mnie żona, ale teraz wiem, że miała rację.

JanZabieg pielęgnacyjny z masażem

W pełni przeprowadzony profesjonalnie zabieg, panią Agnieszkę cechuje życzliwość, świetne podejście do klienta i przede wszystkim ogromna wiedza! Długo szukałem jakiegoś miejsca, do którego będę mógł wracać, teraz wiem, że je znalazłem. Do zobaczenia znowu!

KasiaMezoterapia OKO

Pani Agnieszka jest doskonałym specjalistą. Nie wiem dokładnie jak to opisać, ale wcześniej nie spotkałam takiej osoby! Wyjaśniła mi tyle rzeczy, że szeroko otworzyłam oczy. Jestem jej wdzięczna za to, że nie będę więcej wydawała pieniędzy na zabiegi, które nie są dla mnie, tylko dobrze się O nich czyta, a człowiek głupieje! Pani Agnieszka dała mi do domu rozpisany plan na powstrzymanie i odwracanie mojego wieku i zamiast przerażenia, mam spokój bo w końcu zrozumiałam co mogę robić i w jakiej kolejności.

Bardzo polecam i dodam, że jest taką dobrą osobą i czuję, że po prostu zależy jej na Klientach.

Poniedziałek
15:00 - 21:00
Wtorek
Nieczynne
Środa
Nieczynne
Czwartek
15:00 - 21:00
Piątek
10:00 - 16:00
Sobota
10:00 - 17:00
Niedziela
Nieczynne