Agnieszka Gomolińska

Konsultant medyczny, kosmetolog i manager z ponad 20 letnim stażem zawodowym.

Specjalizuje się w holistycznym, zintegrowanym podejściu do problemów urodowych, dzięki czemu poszukuje ich przyczyn a nie chwilowych rozwiązań - aby trwale poprawić wygląd, a przez to jakość życia.

...najważniejszy jest dla mnie dobrostan Podopiecznych, znalezienie sposobu na to, żeby Państwa higiena życia przyczyniała się do zadowolenia z siebie, do poczucia komfortu, także tego psychicznego.
Relacja - to dla mnie najważniejszy aspekt opieki nad drugim człowiekiem, a także motto w zarządzaniu biznesem.

Edukacja

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale farmaceutycznym, KWSPZ w Krakowie na wydziale kosmetologii oraz Uniwersytetu Warszawskiego, w trakcie podyplomowych studiów pedagogicznych.

Doświadczenie

Zawodowe kompetencje zaczęła zdobywać od 2001 roku prowadzeniem szkoleń z zakresu chemii kosmetycznej i kosmetyki zachowawczej dla wiodących marek segmentu "beauty". Od 2006 - 2008 roku Redaktor Naczelna magazynu Beauty Forum. Od 2010 roku Dyrektor ds. merytorycznych i Główny Kosmetolog, jednego z wiodących instytutów medycyny estetycznej w Krakowie. Od 2016 roku także Redaktor Współpracująca oraz Główny Ekspert magazynu LNE.

Od wielu lat prelegent międzynarodowych konferencji kosmetologicznych, wykładowca uniwersytecki i trener prowadzący szkolenia w dziedzinie kosmetologii, podstaw dermatologii, chemii kosmetycznej i szerokiego zakresu zagadnień prowadzenia biznesu beauty.

Stały uczestnik szkoleń i kongresów z zakresu kosmetyki profesjonalnej, anti-aging, medycyny przeciwstarzeniowej oraz biznesu i zarządzania.