"Sięgnij Gwiazd"

Biznes usług beauty opiera się na RELACJACH. Bez dobrze pojętych relacji z klientami, zespołem, kontrahentami i SAMYMI SOBIE nie sposób sięgnąć gwiazd!
Bez: SAMOŚWIADOMOŚCI, CELU, PLANU I JASNO WYTYCZONYCH PUNKTÓW - dryfujemy biznesowo w nieznane.

Relacje pozwoliły, nie jednej z nas, rozwinąć skrzydła - dlatego oferujemy Państwu najlepsze w Polsce WORKSHOP'y!

Warsztaty „Sięgnij Gwiazd” stanowią niekonwencjonalną formę edukacji w zakresie wszystkich składowych, które prowadzą do satysfakcjonującej sprzedaży w gabinecie kosmetologicznym.

Uczestnicy prowadzeni są krok po kroku od eksponowania właściwej postawy w stosunku do Klienta, przez wzrost świadomości co do swoich kompetencji i umiejętności, aż do ćwiczeń teatralnych umacniających 11
zasad sprzedaży, które stworzyłyśmy, wspólnie z Katarzyną Bołądź potrzeby projektu LRB_workbalance.

Warsztaty obejmują też całodzienny blok tematyczny, dzięki któremu uczestnicy nabywają łatwości wykorzystania zasobów gabinetu do projektowania i budowania Beauty Planów/Beauty Projektów dla swoich podopiecznych.

Projekt LRB_workbalance pozwala uczestnikom stać się zmianą, doświadczyć jej, zaimplementować nową postawę już w trakcie warsztatów a nie jedynie uczyć się o niej.

Projekt „Sięgnij Gwiazd” umożliwia właścicielowi gabinetu zbudować dystans, spojrzeć na gabinet jak na przedsiębiorstwo i jednocześnie wdrożyć zasady doskonałej kooperacji zespołu z ciałem zarządczym.
Każda firma, która zdecydowała się wdrożyć zasady przedstawiane podczas warsztatów – sięgnęła gwiazd.

 

Sięgnij po nie i TY!

Dlaczego MY?

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku beauty, umiejętność prowadzenia dużych zespołów i sukcesy zawodowe – umacniają nas w przekonaniu, że mamy wiedzę oraz doświadczenie, którymi potrafimy się podzielić.
Nasze biznesy nie wymagają od nas w tej chwili takiego zaangażowania, żebyśmy musiały się koncentrować tylko na nich. Obie jesteśmy edukatorkami z uprawnieniami, prelegentkami międzynarodowych konferencji,
autorkami wielu publikacji – zarówno branżowo-naukowych jak i tych z zakresu prowadzenia biznesu beauty. Szkolimy od lat, ale w tym roku połączyłyśmy swoje moce, bo odnalazłyśmy wspólną drogę i sprawdziłyśmy, że razem możemy więcej.

W zakresie projektu LRB-workbalance możemy przeprowadzić audyt Twojego biznesu i ustalić zakres warsztatu. Jeżeli nie wiesz co u Ciebie nie działa – poproś nas o ankietę a na podstawie jej wyniku przygotujemy dla Ciebie Plan Naprawczy”.

“Pamiętaj, że jedyną STAŁĄ jest ZMIANA.”

Warsztaty odbywają się Wipsowie, na Warmii: http://wipsowo44.pl/beauty

 

instagram: LRB_workbalance
Chcesz poznać szczegóły – napisz do Nas

biuro.lrbworkbalance@gmail.com